OSKİ’DEN ÜNYE’YE 3,5 YILDA DEV YATIRIM

OSKİ’DEN ÜNYE’YE 3,5 YILDA DEV YATIRIM

3,5 YILDA ÜNYE İLÇESİNE 66 MİLYON 312 BİN TL’LİK YATIRIM

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile 19 ilçede altyapıdan üstyapıya birçok projeyi hayata geçiren OSKİ, 3,5 yılda Ünye ilçesinde ömürlük yatırımlara imza attı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve geldiği günden bu yana Ordu’nun su ve altyapı alanında yarınlarını garanti altına alacak yatırımlara imza atmaya devam ediyor.

ÜNYE İLÇESİNE ÖMÜRLÜK YATIRIM

Ordu’nun 19 ilçesinde 3,5 yılda hayata geçirdiği yatırımlarla vatandaşların hayatını kolaylaştıracak yatırımlara imza atan OSKİ, 3,5 yılda Ünye ilçesine 66 Milyon 312 bin 190 TL’lik yatırım yaptı. Yapılan bu yatırım kapsamında 162 bin 120 metre içme suyu hattını sil baştan yenileyen ekipler ilçeye ayrıca 25 bin 458 metre kanalizasyon hattı, 1 km yağmur suyu hattı, 9 adet içme suyu deposu, 1 adet su alma yapısı, 3 adet sonda kuyusu ve 1 adet fosseptik yapımını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

KUMRU ŞEHİR MERKEZİ ASFALTA HAZIRLANIYOR

KUMRU ŞEHİR MERKEZİ ASFALTA HAZIRLANIYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği yatırımlarla yolların altını da üstünü de …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir