“RADYO’YU HÜMAYUN” OYUNUNUN GALASI YAPILDI

“RADYO’YU HÜMAYUN” OYUNUNUN GALASI YAPILDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) tarafından sahnelenen “Radyo’yu Hümayun” adlı oyunun galası yapıldı. Sahnelenen oyun izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

Gerçekleştirilen gala gecesine Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sait İnan’ın yanı sıra şehrin sanat, siyaset, eğitim, sosyal hayatın önde gelen isimleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

DAVETLİLERE KEYİFLİ ANLAR YAŞATTI

Yoğun bir katılımla galası gerçekleştirilen Özlem Lale’nin yazdığı, A. Emrah Özdilek’in yönettiği “Radyo-yu Hümayun” başarıyla sahnelendi, beğeniyle izlendi ve bol bol alkış aldı. Ömer Temiz, Aslı Selin Öztürk Şen, İlker Taze, Ayşe Türkmen Akkaş, Doğukan Ekinci, A. Emrah Özdilek, Cemil Gündüz, Emrullah Yazıcı, A. Rıfat Çol, İbrahim Çapkın, Duygu Yılmaz, Mücteba Murtazaoğlu, Gamze Gül Kabataş ve Zeynep Karagöz gibi deneyimli isimlerin sahne aldığı ve yaklaşık iki saat süren oyun, salonu dolduran izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Oyun sonrası “Radyo’yu Hümayun”un oyuncularına ve sahne arkası ekibine davetliler tarafından çiçek takdim edildi.

İZLEYİCİ İLE BULUŞMAYA DEVAM EDECEK

1. Dünya Savaşı arifesinde paşa babalarından kalan konaklarında kalfaları Efser ile birlikte yaşayan Hayri ve Hayrünnisa kardeşlerin hayatlarına dahil olan Mehmet ve Kenan kardeşlerle birlikte radyo icat etme çabası içerisinde yaşadıkları içinden çıkılmaz olayları konu edinen “Radyo-yu Hümayun” OBBKT’nin belirlediği takvim doğrultusunda izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir