RAMAZANIN COŞKUSU BÜYÜKŞEHİR İLE YAŞANIYOR

RAMAZANIN COŞKUSU BÜYÜKŞEHİR İLE YAŞANIYOR

BAŞKAN GÜLER, GÖLKÖY’DE VATANDAŞLAR İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

“Vakit tamam birlikte Ramazan” sloganıyla Ramazan’ın coşkusunu 19 ilçeye taşıyan Büyükşehir Belediyesinin bu seferki durağı Gölköy ilçesi oldu. Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve birbirinden renkli içeriklerin yer aldığı programda çocuklar ve yetişkinler iftar öncesi keyifli bir gün yaşarken akşamında ise aynı sofrada buluştular.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı programlarına aralıksız devam ediyor. Kültür sanat ve çocuk etkinliklerinin yanı sıra birde etkinlik tırı hazırlayan Büyükşehir Belediyesi, Ordu’nun dört bir tarafında Ramazan’ın birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini sağlıyor. Her gün bir ilçede etkinlik düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, gittiği her ilçede vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

ETKİNLİKLERİN ADRESİ GÖLKÖY OLDU

Ramazan ayının 16. gününde etkinliklerin adresi Gölköy ilçesi oldu. Saat 14.30-18.30 saatleri arasında Hacivat-Karagöz, Deneylerle Bilim, Çocuk Tiyatrosu, Aşuk Maşuk, Yetişkin Oyunu, Tasavvuf Müziği, Sohbet-Kuran tilaveti ve dua ile hem çocuklar hem de yetişkinler unutulmaz bir Ramazan coşkusu yaşadı.

GÖLKÖY AYNI SOFRADA BULUŞTU

Dolu dolu geçen günün ardından Gölköy Meydanında bir iftar programı gerçekleştirildi. İftar etkinliğine Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in yanı sıra Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Gölköy Kaymakamı Onur Bektaş, Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN GÜLER: “AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK VE MUTLU ETMEK”             

İftar öncesi tüm masaları tek tek gezen Başkan Güler, vatandaşların Ramazan ayını tebrik etti. Programda konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Bütün amacımız vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek ve mutlu etmek” dedi.

Aynı sofrada bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Başkan Güler, “Sizleri çok seviyoruz. ‘Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül sohbet ister kahve bahane’ maksadımız iftarımızı birlikte yapalım, gönül birlikteliği ile sizlerle yan yana olalım. Bugün aynı sofrada birlikteyiz. Ramazanımız hayırlı olsun. Gelecek Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyorum. Ordu’da ne varsa Gölköy’de de olacak. Bütün amacımız sizin yüzünüzü güldürmek ve mutlu etmek” diye konuştu.

Programda Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız ve Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ da birer konuşma yaparak vatandaşların Ramazan ayını tebrik ettiler.

Düzenlenen etkinlikler, protokol üyelerinin çocuklarla günün anısına fotoğraf çekilmesi ile sona erdi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

KUMRU ŞEHİR MERKEZİ ASFALTA HAZIRLANIYOR

KUMRU ŞEHİR MERKEZİ ASFALTA HAZIRLANIYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği yatırımlarla yolların altını da üstünü de …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir