STANDRO İMHA EDİLDİ

Ünye’de sahile vuran hava güdümlü Rus yapımı standro ekipler tarafından imha edildi.

Edinilen bilgiye göre, Gölevi Mahallesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin arka kısmında bulunan sahilde vatandaşlar bilinmeyen bir cisim olduğunu ihbar etti.

Kısa sürede olay yerine gelen ekipler bölgede geniş güvenlik önlemi aldı. Çok sayıda ekibin katıldığı alanda inceleme yapan polisler, olası bir yaşanacak tehlikeye karşı sahilde gezen vatandaşları ise bölgeden uzaklaştırdı.

Daha sonra bulunan cismin güdümlü Rus yapımı ştandro olduğu tespit edildi. Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Bomba imha uzman ekiplerinin gelmesiyle bölgede inceleme tamamlanarak cismin imha edileceği kararlaştırıldı.

Bölgede Geniş Güvenlik Önlemi Alındı

Rus yapımı ştandro cisminin imha edilmesi kararlaştırılmasının ardından çevrede bulunan vatandaşlar ve bölgeden iyice uzaklaştırılarak güvenlik önlemi genişletildi.

Bomba Fünye İle Patlatıldı

Bölgede yapılan incelemenin ardından bomba imha uzmanı cismin yanına fünye koyarak patlatılma işlemini gerçekleştirdi. Patlatılan cismin araştırılmak üzere Ordu İl Emniyet Müdürlüğüne götürülerek inceleneceği öğrenildi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.