“ÜNYE 1957 SPOR ÇARŞAMBA’YA BİLENİYOR!”
“Bozkurt: “KAZANMAYI ÖĞRENDİK VE BUNA ALIŞTIK””

Bölgesel Amatör Lig, 4. Grup’ta mücadele eden Ünye 1957 Spor 25 Aralık Çarşamba Günü Samsun deplasmanında Çarşamba Spor ile karşı karşıya gelecek. Yeşil Beyazlı ekip, Ünye Stadında deplasman öncesi antrenmanlara başladı.


Teknik Direktör Volkan Bozkurt, Antrenör Azmihan Beslen ve Kaleci Antrenörü Mehmet Bahtiyar hocalığında sahaya çıkan ekip iki gün boyunca Çarşamba Spor’a bilenecek. Üst üstü alınan başarıların getirdiği moral deposuyla birlikte çalışan ekip, 25 Aralık Pazar günü sahadan eli boş dönmemek için gayret gösteriyor.

“Bozkurt: “Moralimiz Yüksek, Kazanmak İçin Gidiyoruz””
Yeşil Beyazlıların teknik direktörü Volkan Bozkurt, yaptığı değerlendirmede, kulübün kazanmayı öğrendiği ve kazanmaya alıştığını sözlerine ekledi.
Bozkurt, önceki süreçle bugünkü gelinen süreç arasındaki farkı şöyle yorumladı:
“Maçın provasını oynuyoruz şuanda. Güzel gidiyor. İnşallah güzel giderse Çarşamba’dan da galibiyetle dönerek 3 puanı hanemize yazdırmayı düşünüyoruz. Biz şampiyonluğu hedef olarak ifade edersek yalan söylemiş oluruz. Çünkü 12 puanlık bir fark var ve bir takımla da değil. Evet takım talihsizlikler yaşamış, kötü sonuçlar almış ama gidebildiğimiz en iyi yere kadar gideceğiz. Sadece olmamış ve moraller düşmüş biraz. Bizim yaptığımız moralleri yükseltmek ve kendi çapımızda dokunuşlar gerçekleştirmek. Takım kazanmayı öğrendi ve kazanmaya alıştı. İnşallah bu şekilde devam edeceğiz. Bizim amacımız kazanmaktır ve kazanmak üzere yola çıkıyoruz.”

Ünye 1957 Spor’da stoperimiz Emrullah, kasığındaki yırtık sebebiyle Çarşamba Spor karşısında sahada olmayacak.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU AYBASTI PERŞEMBE YAYLASINDA BU YIL 916.SI DÜZENLENEN ORDULU MUSTAFA PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞ …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir