Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi TÜBİTAK 4006 projenin açılışı

Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan TÜBİTAK 4006 projenin açılışı gerçekleştirildi.


58 öğrenci ve 14 öğretmenin görev aldığı projede birbirinden farklı bilim ve deneyler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Proje hakkında bilgilendirme yapan Projelerden sorumlu Müdür Yardımcısı Yelda Şanoğlu, “58 öğrencimiz ve 14 öğretmen arkadaşlarımızla birlikte 18 tane projemizi pandemi sürecinde yaptık. İki tane biyoloji ve bir tane fizik projemiz var. Öğrencilerimizle güzel çalışmalara imza attık. Öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte hepsine çok güzel emekler verdik. Okulumuzda bir çok proje yürütüldüğü için aslında projelerde yer almayan hiçbir öğrencimiz yok. Bizlerde okullarımızda aslında öğrencilerimizin gelişmesine de katkı sunmaktadır. Gelecek yıllarda da TEKNOFEST’e katılımlarımız olacak” dedi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Ünye Müftüsü Okuş kurbanını TDV’ye bağışladı

Ünye İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu. Müftü Okuş, Türkiye Diyanet Vakfının; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonuna destek olmak amacıyla kurban vekaletini TDV Ünye Şubesine verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.