ÜNYE’DE UYUŞTURUCU OPERASYONU!

ÜNYE’DE UYUŞTURUCU OPERASYONU!

25/04/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.26/04/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Sentetik Kannabinoid maddesi ile (1) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirildi, şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

26/04/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli (4) şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada toplam ( gr. Reçine Esrar maddesi ele geçirildi, şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.26/04/2022 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

27/04/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (3) şüpheli şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (114) adet Sentetik Ecza maddesi ele geçirildi, haklarında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yapılan şüpheli şahıslar sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

28/04/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada toplam (1) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirildi, şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.28/04/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince (4) şüpheli şahsa ait ikamet ve işyerlerinde arama yapılmış aramalarda toplam (9) gr. Esrar maddesi ele geçirildi, şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

30/04/2022 tarihinde Altınordu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yapıldı.02/05/2022 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.06/05/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerlerinde yapılan aramada toplam (5) gr. Esrar maddesi ele geçirildi, şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.08/05/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şüpheli şahsın üzerlerinde ve araçta yapılan aramada uyuşturucu madde kullanımına yarayan bir adet aparat ele geçirildi, şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

KUMRU ŞEHİR MERKEZİ ASFALTA HAZIRLANIYOR

KUMRU ŞEHİR MERKEZİ ASFALTA HAZIRLANIYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği yatırımlarla yolların altını da üstünü de …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir