Vali Sonel, Gökhan Evladımızın İsteğini Yerine Getirdi

Yetim ve öksüz evlatlarımıza, şehit ve gazi ailelerimize, engeli olan vatandaşlarımıza özel bir önem veren ve onların her türlü sorunlarıyla yakından ilgilenen Vali Tuncay Sonel, engeli olan bir gencimizin isteğini daha yerine getirdi.

5 Ağustos Cuma günü ailesi ile birlikte Vali Tuncay Sonel’i makamında ziyaret eden 26 yaşında ve engeli olan Gökhan Özdemir, Vali Sonel’den kırılan cep telefonunun yerine yenisini istemiş ve evlerine davet etmişti.

İki gün içerisinde engeli olan Gökhan Özdemir’in Fatsa’daki evine beraberinde Kaymakam Ömer Lütfi Yaran ile birlikte giderek telefon isteğini yerine getiren Vali Tuncay Sonel, “Gökhan Evladımızın tebessümü her şeye değer” diyerek, isteği olan telefonu da kendisine takdim etti.

Vali Sonel’e teşekkür eden Gökhan Özdemir, “Vali amca seni çok seviyorum. Benim isteğimi hemen yerine getirdin. Mutlu oldum” diyerek duygularını dile getirdi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.