Vali Sonel, “Kapımız Açık”

Her hafta Çarşamba günlerini “Halk Günü”ne ayırarak, vatandaşların sorun, sıkıntı, şikâyet ve taleplerini dinlemeye özen gösteren Vali Sonel, gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında 317 vatandaşımızın sorununu çözmek için çaba sarf etti.

Toplantıya katılan vatandaşlarla bir süre sohbet ederek hal ve hatırlarını soran Vali Tuncay Sonel, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen taleplerin ivedilikle yerine getirilmesi için gayret gösterdi.

Vali Tuncay Sonel, hayırsever iş insanlarının destekleri alınan ve her hafta düzenli dağıtılan alışveriş kartlarına ek olarak öğrencileri olan aileler için kırtasiye çekleri, çocukların kıyafetlerine kadar yardımcı olmaya çalıştı. Ayrıca, sağlık yardımı, iş konusu, yol sorunu gibi konularda da vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için ekibiyle birlikte çalışmaların yapılması talimatını verdi.

Vali Sonel, “Halk Günü” toplantısına ailesiyle birlikte gelen çocuklara da çeşitli hediyeler vererek, onları da mutlu etti

Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü”ne katılan vatandaşları Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına davet etti.

29 Ekim Cumartesi günü Cumhuriyetin 99. yılının kutlanacağını söyleyen Vali Sonel, “Cumhuriyet Bayramımızı halkımızla birlikte büyük bir coşkuyla kutulayacağız. Cumartesi akşamı saat 20.30’da Atatürk Parkında konserler ve çeşitli etkinliklerin yer alacağı Cumhuriyet Şöleninde sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Kutlamalar havanın yağmurlu olması durumunda Recep Kara Spor Salonunda gerçekleştirilecektir.” dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir