Vali Sonel, Ünye İlçemizde Ziyaret ve Temaslarda Bulundu


Vali Sonel, Ünye İlçemizde Ziyaret ve Temaslarda Bulundu

Vali Tuncay Sonel, bazı kamu yatırımlarının son durumlarını yerinde görmek, yürütülen hizmetler, çalışmalar ve ihtiyaçlarla ilgili bilgi almak üzere Ünye ilçemize gitti.

Ordu Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı ile Ünye Belediyesi tarafından restorasyon çalışmaları sürdürülen Ünye Kalesi’nde ve Ünye’nin Killik mahallesinde altyapı çalışmaları devam eden Ünye Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulunan Vali Tuncay Sonel, incelemelerinin ardından Ünye Kaymakamlığını ve Ünye Belediyesini ziyaret etti.

Kaymakamlığı Ziyaret Etti

İlk olarak, Ünye Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, Kaymakam Ayhan Işık’tan ilçede yürütülen hizmetler, yatırımlar, projeler ile ilçenin genel durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Belediyeyi Ziyaret Etti

Vali Sonel, Kaymakamlık ziyaretinin ardından Ünye Belediye Başkanlığını da ziyaret ederek, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’dan belediyenin ilçedeki hizmetleri, çalışmaları, projeleri hakkında bilgiler aldı.

Esnafları Ziyaret Etti

Vali Tuncay Sonel, Ünye ilçesindeki programı kapsamında esnafları da ziyaret etti. Esnafların hal ve hatırını sorarak, bir süre sohbette bulunan Vali Sonel, esnaflara, bol ve bereketli kazanç dileğinde bulundu, yeni yıllarını kutladı.

Vali Tuncay Sonel, esnaf ziyareti kapsamında yolda karşılaştığı 76 yaşındaki Serdar Erol isimli yaşlı amcanın yaşadığı sağlık sorunu ile ilgili tedavi olması için yardımcı olurken, Ünye ilçesine her hafta Çarşamba günleri bir Üroloji doktorunun görevlendirilmesi talimatını verdi.

Vali Sonel, ayrıca bir simit satıcısının tezgahında bulunan tüm simitlerle, bir tatlı satıcısının tezgahında bulunan tatlıları satın alarak, hem protokol üyelerine gem de vatandaşa dağıttı.

Vali Tuncay Sonel’in esnaf ziyaretlerine, bir başka program için Ünye’de bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye Kaymakamı Ayhan Işık ve Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı da eşlik etti.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI’DA FESTİVAL VAR

AYBASTI’DA FESTİVAL VAR BİN YILLIK FESTİVALDE HEYECAN ZİRVE YAPACAK ORDU GÜREŞE DOYACAK Bin yıllık geçmişi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir