YENİ YIL ÖNCESİ KAMU PERSONELLERİNE ZİYARET

YENİ YIL ÖNCESİ KAMU PERSONELLERİNE ZİYARET

BAŞKAN VEKİLİ TEZCAN’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ

BAŞKAN VEKİLİ TEZCAN, İTFAİYE, ZABITA, POLİS VE JANDARMA NOKTALARI İLE 112 ÇAĞRI MERKEZİNE YENİ YIL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan 2022 yılının son saatlerinde şehrin huzuru, güvenliği, can ve mal emniyeti için çalışan kamu görevlilerini ve sağlık personellerini çalıştıkları yerde ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Başkan Vekili Tezcan, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, jandarma ve polis noktalarında bulunan görevliler, Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, 112 çağrı merkezinde bulanan çalışanlar ve güvenlik personeli ile bir araya geldi. 2023 yılına saatler kala gerçekleştirilen ziyarette görevli ekiplere yeni yıl temennilerinde bulunularak çikolata ikram edildi.

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan, “Yılın son saatlerinde görevleri başında bulunan arkadaşlarımıza hem ziyaret gerçekleştirdik hem de yeni yıllarını kutlamak istedik. Çeşitli polis ve jandarma noktalarına, 112 çağrı merkezine ve gece mesai sürdüren diğer çalışanlarımızı ziyaret ettik. Toplumun güvenliği, insanların huzur içerisinde yaşaması bu birimlerin aktif olduğu sürece mümkündür. Allah hepsine kolaylıklar versin. Bu vesileyle herkese iyi yıllar diliyorum.” dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir