https://www.unyegundemhaber.com/

2022’YE SAATLER KALA ONLAR YALNIZ BIRAKILMADILAR

2022’YE SAATLER KALA ONLAR YALNIZ BIRAKILMADILAR

İTFAİYE EKİPLERİNİN CANLA BAŞLA ÇALIŞMASINA ŞAHİT OLDULAR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp 2021 yılının son saatlerinde şehrin huzuru, güvenliği, can ve mal emniyeti için çalışan kamu görevlilerini çalıştıkları yerde ziyaret ederek yeni yıllarını kutladılar.

Başkan Vekili Tezcan ve Genel Sekreter Alp; Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, jandarma ve polis noktalarında bulunan görevliler, Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, 112 çağrı merkezinde bulanan çalışanlar ve güvenlik personeli ile bir araya geldi. 2022 yılına saatler kala gerçekleştirilen ziyarette görevli ekiplere yeni yıl temennilerinde bulunularak çikolata ikram edildi.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerine gerçekleştirilen ziyaret esnasında ise hoş sohbetlerde bulunulurken ekiplere acil çıkış anonsu geldi. Ekipler kısa bir süre içerisinde olaya müdahale etmek için harekete geçti. Canla başla çalışan ekiplerin gayretine şahit olduklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan şu sözleri dile getirdi:

“Yılın son saatlerinde görevleri başında bulunan arkadaşlarımıza hem ziyaret gerçekleştirdik hem de yeni yıllarını kutlamak istedik. Çeşitli polis ve jandarma noktalarına, 112 çağrı merkezine ve gece mesai sürdüren diğer çalışanlarımızı ziyaret ettik. İtfaiyemizi ziyaretimizde de görevli arkadaşlarla sohbet ederken trafik kazası anonsuyla ekiplerimiz 30 saniye içerisinde burayı terk etti. Bunu canlı canlı da yaşamış ve görmüş olduk. Onlar iyi ki varlar. Toplumun güvenliği, insanların huzur içerisinde yaşaması bu birimlerin aktif olduğu sürece mümkündür. Allah hepsine kolaylıklar versin. Bu vesileyle herkese iyi yıllar diliyorum.”

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

Vali Erol, Fatsa Melih Koç Anaokulu ve Fatsa AİHL Atölye Açılış Programına Katıldı

Vali Erol, Fatsa Melih Koç Anaokulu ve Fatsa AİHL Atölye Açılış Programına Katıldı Vali Muammer …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir