https://www.unyegundemhaber.com/

PERŞEMBE’NİN ALT YAPISI YENİLENECEK

PERŞEMBE’NİN ALT YAPISI YENİLENECEK

PERŞEMBE’DE YENİ DÖNEMİN SORUNLARI ELE ALINDI, YENİ ROTA ÇİZİLDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Hatipoğlu beraberinde ilgili daire başkanlarıyla Perşembe ilçesine ziyarette bulundu. Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen heyet, muhtarların öncelikli sorunlarını not alarak yapılacak çalışmalarla ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Perşembe’nin ve belediye başkanı Cihat Albayrak’ın yanında olduklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Hatipoğlu, yeni dönemde Perşembe’ye yakışır hizmetlerin hayata geçirileceğini belirtti.

“PERŞEMBE’YE YAKIŞIR HİZMETLERDE BULUNACAĞIZ”

Gece gündüz demeden çalışarak halkın hayır dualarını alarak kutsal bir görev yaptıklarını ifade eden Hatipoğlu, şöyle konuştu:

“Yeni dönemde 5 yıl boyunca Perşembe ilçemize güzel hizmetler yapacağız. Biz her zaman Perşembe’nin ve Cihat Başkanımızın yanındayız. Büyükşehrin tüm gücünü bu 5 yıl içerisinde daha çok hissedeceksiniz. 5 yılda hizmet edilmedik yer kalmayacak. Kutsal bir görev yaparak vatandaşlarımızın hayır dualarını alıyoruz. Gece gündüz çalışarak sizleri de mağdur etmeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Cephe iyileştirme çalışmalarımız devam ediyor. Doğalgaz çalışmaları da bittikten sonra bütün alt yapıları yenileyeceğiz. Kanalizasyon arıtma tesisi ile ilgili Sayın Bakanımız talimatları verdi. İnşallah buraya arıtma tesisimizi de yapacağız. Denizi kanalizasyon atıklarından kurtaracağız. Perşembe’ye yakışır hizmetlerde bulunacağız.”

Toplantıya Genel Sekreter Hatipoğlu’nun yanı sıra Perşembe Belediye Başkanı Cihat Albayrak, Genel Sekreter Yardımcısı Seyfettin Bilkay, OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Okan Karadağ, Ulaşım Dairesi Başkanı Salih Usta, Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı Hayati Ağıl, Fen İşleri Dairesi Başkanı Yalçın Dumlu ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Mehmet Demirbaş da katıldı.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir