ANKARA’DA ORDU BÜYÜKŞEHİR RÜZGÂRI

ANKARA’DA ORDU BÜYÜKŞEHİR RÜZGÂRI

ORDU BÜYÜKŞEHİR STANDINA İLK GÜNDEN ZİYARETÇİ AKINI

“TAM BANA GÖRE FESTİVALİ”NDE ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ STANDI BAKAN, MİLLETVEKİLLERİ VE ORDULULARIN AKININA UĞRADI

Ankara Millet Bahçesi’nde AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından gençlere yönelik düzenlenen “Tam Bana Göre Festivali”nde yerini alan Ordu Büyükşehir Belediyesi standı ilk günden yoğun ilgi görürken Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’de misafirlerini ağırladı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen “Tam Bana Göre Festivali” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla kapılarını ziyaretçilerine açtı. Türkiye’nin dört bir yanından katılımın olduğu festivalde Ordu Büyükşehir Belediyesi de yerini aldı. Büyükşehir Belediyesi’nin tanıtım standı festivalin ilk gününden ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

BAŞKAN GÜLER MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

Festivale katılan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’de, belediye standında misafirlerini ağırladı. Festivalin ilk gününde Ordu Büyükşehir Belediyesi standını ziyaret eden eski bakanlardan Cevdet Yılmaz, Ordulu olan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, birçok ilin milletvekilleri, büyükşehir belediye başkanları, bürokratlar, ilçe belediye başkanları, Ankara’daki Ordulular ve Ankara’da öğrenim gören Ordulu öğrenciler Başkan Güler ile bir araya gelerek hem sohbet etti hem görüş alışverişinde bulundular. Başkan Güler’de ziyaretçilere Ordu fındığı Kybele çikolatası gibi ürünlerden ikramlarda bulunarak Ordu Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalar hakkında kendilerine bilgiler verdi.

BAŞKAN GÜLER: “HERKESİ STANDIMIZA BEKLİYORUZ”

Festivali değerlendiren ve ilk günden Büyükşehir Belediye standına yoğun ilginin olduğunu aktaran Başkan Güler, Ankara’da yaşayan herkesi festivale ve Ordu standına davet etti.

Klasik belediyeciliğin dışında birçok alanda yaptıkları çalışmaların festivalde her yaştan ziyaretçilerin beğenisini kazandığını dile getiren Başkan Güler, “Tam Bana Göre Festival’inde yerimizi aldık. Standımız ilk günden yoğun ilgi görmeye başladı. Klasik belediyeciliğin dışında yaptığımız tarım, turizm, teknoloji, enerji ve daha birçok alandaki çalışmalarımız büyük beğeni topluyor. Gerçekten standımızda yürümekte zorluk yaşıyoruz, adeta bir ziyaretçi akını var. Biz tüm Ankara’da yaşayanları hem fındığımızı hem çikolatamızı hem de birçok çalışmamızı görmeye davet ediyoruz” dedi.

BÜYÜKŞEHRİN ÇALIŞMALARI BÜYÜK BEĞENİ TOPLUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi standında gençlere yönelik hayata geçirilen çalışmalar başta olmak üzere bilişim, spor, teknoloji, eğitim, sanat ve sosyal faaliyetler alanında yapılan çalışmalara ilişkin görsel ve ürünler yer alırken bu çalışmalar standı ziyaret edenlerinde büyük beğenisini topladı.

Renkli görüntülere sahne olan festivalde, Ordu Büyükşehir Belediyesi standı 9 Ekim’e kadar konuklarını ağırlamaya devam edecek.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU AYBASTI PERŞEMBE YAYLASINDA BU YIL 916.SI DÜZENLENEN ORDULU MUSTAFA PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞ …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir