BAŞKAN GÜLER: “AMACIMIZ SEVGİYİ BÜYÜTMEK”

BAŞKAN GÜLER: “AMACIMIZ SEVGİYİ BÜYÜTMEK”

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET HİLMİ GÜLER, SOSYAL HİZMETLER PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı personeli ile bir araya geldi. Sosyal Hizmetler personelinin çok önemli bir görev yürüttüğünü belirten Başkan Güler, “Hem görevlerini yapıyorlar hem de dua alıyorlar. Bizler yaşlıları anne babamız, engellileri ise kardeşlerimiz gibi görmeliyiz. Gerçekten çok kutsal bir görev” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı’nın Ordu Kültür Otağı’nda düzenlediği moral gecesine katıldı. Başkan Güler, gerçekleştirilen etkinlikte sosyal belediyecilik alanında önemli işlere imza atan personel ile bir araya gelerek özverili çalışmaları dolayısıyla kendilerine teşekkür etti.

BAŞKAN GÜLER: “KUTSAL BİR GÖREV YAPIYORSUNUZ”

Programda bir konuşma yapan Başkan Güler, Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı personelinin kutsal bir görev yaptığını söyledi.

En önemli amaçlarını ‘sevgiyi büyütmek’ olarak tanımlayan Başkan Güler, “Biz bir aileyiz. Güzel Ordu’muza hizmet etmeye çalışıyoruz. Sosyal hizmetler personelimiz gerçekten çok önemli bir görev yapıyor. Hem görevlerini yapıyorlar hem de dua alıyorlar. Bizler yaşlıları anne babamız, engellileri ise kardeşlerimiz gibi görmeliyiz. Gerçekten çok kutsal bir görev. Hepimiz hizmet ettiğimiz insanların durumuna düşebiliriz. Bu kapsamda kendimizin gölgelerine hizmet ediyoruz. Biz sevgiyi büyüterek bu işleri yapacağız. Herkesi kucaklamaya devam edeceğiz. Tüm mesai arkadaşlarıma özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay’da kendilerini yalnız bırakmayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini iletti.

Başkan Güler daha sonra personel ile birlikte pasta keserek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU AYBASTI PERŞEMBE YAYLASINDA BU YIL 916.SI DÜZENLENEN ORDULU MUSTAFA PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞ …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir