BÜYÜKŞEHİR İKİZCE’NİN SORUNLARINI ÇÖZÜYOR

BÜYÜKŞEHİR İKİZCE’NİN SORUNLARINI ÇÖZÜYOR

İKİZCE’DE ULAŞIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

BÜYÜKŞEHİR’DEN İKİZCE’YE DEV ULAŞIM YATIRIMI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce ilçesinde 48 km yolu asfalt, 17 km yolu ise beton ile buluşturdu. İlçe genelinde 39 milyon liralık ulaşım yatırımı yapıldı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ulaşım hamlesi, İkizce ilçesinin çehresini değiştirdi. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 2019-2022 yılları arasında ilçe genelindeki 65 kilometre yolu asfalt ve betona kavuşturdu.

65 KM YOL ASFALT VE BETONLA BULUŞTU

İkizce ilçesinde yapılan ulaşım yatırımları sonrası, birçok mahalle ve grup yolu, asfalt ile buluştu. İlçede, 48 km asfalt yol, 17 km beton yol, 46 km yeni yol açma, 194 km stabilize, 556 km reglaj, 478 km hendek temizliği, 6 bin 382 ton asfalt yama, 926 metre yağmur suyu, 212 metre menfez, 9 bin 704 m3 taş duvar çalışmasına imza atıldı.

39 MİLYON LİRA ULAŞIM YATIRIMI YAPILDI

İlçe merkezinde mahalle ve grup yollarında başlatılan ulaşım seferberliği sonrası yılların kangren olmuş sorunları da bir bir çözüme kavuştu. 2019-2022 yılları arasında İkizce ilçesine 39 milyon liralık ulaşım yatırımı yapıldı.

SICAK ASFALTA KAVUŞAN MAHALLE YOLLARI

İkizce ilçesinde, Devecik-İkizce bağlantı yolu, Aşağıkarlıtepe,-Dumantepe bağlantı yolu (Ağveri mevki) Merkez Beyceli mahallesi yolu ile merkez mahallede sıcak asfalt çalışmaları yapıldı.

EMÜLSİYON ASFALTA KAVUŞAN MAHALLE VE GRUP YOLLARI

İlçede, Beylerce-Düzçeşme yolu, Başönü-Bolluk bağlantı yolu, Dumantepe-Kiraztepe-Esentepe-Şenbolluk-Düzmeşe yolu, Kiraztepe-Sakarlı bağlantı yolu, Kale mahalle yolu ile Özpınar mahalle yollarında emülsiyon asfalt çalışması yapıldı.

BETON YOLA KAVUŞAN MAHALLE YOLLARI

İkizce ilçesinde, Düzpelit mahalle yolu, Gaziler-Çaybaşı-Kuşlu grup yolu, Yunuskırığı mahalle yolu, Devecik-Yenice bağlantı yolu, İkizce-Yenice bağlantı yolu, Kiraztepe-Sakarlı bağlantı yolu, Yenice mahallesi ile Derebaşı-Evci bağlantı yolları beton ile buluştu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir