BAŞKAN GÜLER: “DENİZ GÜÇ, ZENGİNLİK VE EGEMENLİKTİR”

BAŞKAN GÜLER: “DENİZ GÜÇ, ZENGİNLİK VE EGEMENLİKTİR”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı programına katıldı. Fatsa ilçesi Yalıköy sahilinde düzenlenen etkinlikte konuşma yapan Başkan Güler, Ordu’nun denizi ile bir bütün haline geldiğini söyledi.

Fatsa ilçesi Yalıköy sahilinde düzenlenen programa Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, resmi kurum amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile yüzlerce vatandaş katıldı.

BAŞKAN GÜLER: “DENİZ GÜÇTÜR, ZENGİNLİKTİR VE EGEMENLİKTİR”

Düzenlenen programda konuşan Başkan Güler, Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak denizi ile barışık bir kent olmak için önemli çalışmalara imza atıyoruz, dedi.

Başkan Güler, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Öncelikle 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramımızın hayırlı olmasını diliyorum. Bildiğiniz gibi deniz zenginlik, güç ve egemenliktir. Bugün burada aramızda olan bahriyelilerimiz ile bu bayramın anlamı daha da farklı oluyor. Ordu Büyükşehir olarak denize verdiğimiz önem zenginlik, güç ve egemenliğimiz için son derece önemlidir. Bu vesileyle denize emek ve gönül veren tüm denizcilerimizin 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramını kutluyor; ebediyete intikal etmiş tüm denizcilerimizi, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle ile anıyorum” diye konuştu.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.