BAŞKAN TAVLI, “5 UZMAN HEKİM ÜNYEMİZE HAYIRLI OLSUN”

BAŞKAN TAVLI, “5 UZMAN HEKİM ÜNYEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ile birlikte Ünye’de hekim ihtiyacının giderilmesi için geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanlığına yaptığı ziyaretin ardından Ünye’ye 5 Uzman hekim ataması gerçekleştirildi. Başkan Tavlı yapılan atamaları değerlendirerek “devlet hastanemize 5 uzman hekim atandı. Ünyemize hayırlı olsun. Atamalar devam edecektir” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı İlçenin sorunlarına yönelik geçtiğimiz hafta Ankara’da AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ile birlikte bir dizi temaslarda bulunmuştu. Başkan Tavlı, ziyaret kapsamında Ünye Devlet Hastanesi’nde bazı bölümlerde eksikliği hissedilen ve boş olan hekim kadrolarının atamasının yapılması için Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Aziz Alper Biten’i ziyaret etti. Ziyarette Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet Ateş de hazır bulunurken ziyaretin ardından Ünye’ye 5 Uzman hekim ataması yapılması sevinçle karşılandı.

Atamalar kapsamında Ünye’ye 1 Kardiyoloji Uzmanı, 1 Göğüs Hastalıkları Uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 Nöroloji Uzmanı ve 1 Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı atandı.

Başkan Tavlı, “Atamalar devam edecektir”

Yapılan atamalara ilişkin bir açıklama yapan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Aziz Alper Biten’e, 23 Ağustos tarihinde AK Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan ve Devlet Hastanesi Başhekimimiz Op. Dr. Ahmet Ateş ile birlikte hastanemizin doktor ihtiyacına ilişkin gerçekleştirdiğimiz ziyaretin ardından Devlet Hastanemize 5 yeni Uzman Hekim atanmıştır. Atamalar devam edecektir. Hastanemizin hekim ihtiyacının giderilmesi için bizlere destek olan AK Parti Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Sn Numan Kurtulmuş başta olmak üzere AK Parti Ordu Milletvekillerimize, İlçe Başkanımız Sn. Kenan Selim Argan’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir