BAŞKAN TAVLI “ENGELLERİ BİRLİKTE AŞIYORUZ”

BAŞKAN TAVLI “ENGELLERİ BİRLİKTE AŞIYORUZ”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle düzenlenen programda yaptığı konuşmada, Ünye Belediyesi olarak engelliler ile ilgili her zaman üzerlerine düşeni yaptıklarını kaydetti. Tavlı, “Engellilerimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın hükümet ettiği süreçten bu zamana kadar evlerinden çıkarak sosyal hayatlarını sürdürmeye başladılar” dedi.

Ünye’de 10-16 Mayıs Engelliler Haftası, Ünye Kaymakamlığı, Ünye Belediyesi ve Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Şubesi tarafından düzenlenen yürüyüş etkinliğiyle başladı. Yüzüncü Yıl Mevkii’nden başlayan yürüyüşe Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Avni Aktürk, Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Şubesi Başkanı Arslan Güdek, siyasi parti ve STK başkanları, özel rehabilitasyon merkezi yöneticileri, engelliler ve aileleri katıldı.

BAŞKAN GÜDEK’TEN BAŞKAN TAVLI’YA TEŞEKKÜR

Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda sona eren yürüyüş etkinliğinde konuşan Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Şubesi Başkanı Arslan Güdek “Engelliler ile alakalı günlerde sorunlarımızı da gündeme getiriyoruz ve çözüme kavuşmasını talep ediyoruz. Ünye bazında birçok sorunu çözüyoruz. Küçük sorunlarımızı da çözeriz inşallah. Bu vesile ile Dernek olarak Allah razı olsun Hüseyin Tavlı Başkanımızdan çok memnunum. Çünkü ne zaman başımız sıkışsa, ne zaman bir ihtiyacımız olsa kendisi imdadımıza severek koşarak yetişti. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

KUMRU ŞEHİR MERKEZİ ASFALTA HAZIRLANIYOR

KUMRU ŞEHİR MERKEZİ ASFALTA HAZIRLANIYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği yatırımlarla yolların altını da üstünü de …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir