BAŞKAN TAVLI’YA EĞİTİME DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Kaymakam Ayhan Işık ile birlikte Yaşar Gazioğlu Okulunu ziyaret ederken eğitimciler ve öğrenciler Başkan Tavlı’ya eğitime verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Ünye’de her hafta bir okula yapılan ziyaret programı kapsamında bu hafta Gürecülü Mahallesi’nde bulunan Yaşar Gazioğlu İlkokulu ziyaret edildi. Ünye Kaymakamı Ayhan Işık ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı öğretmen ve idarecilerle bir araya gelirken öğrencilerle de sohbet etti.

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz ve Mahalle Muhtarı Ceyhan Gür’ün de bulunduğu ziyarette yeni Eğitim Öğretim yılı öncesi Ünye Belediyesi tarafından bahçesi yenilenen okulun yanına yapılan halı saha, basketbol sahası, voleybol sahası, fitnes ve çocuk parkından oluşan spor kompleksi de memnuniyetle karşılanırken eğitimciler ve öğrenciler Başkan Tavlı’ya teşekkür etti.

MÜDÜR TOKGÖZ, “ÖĞRENCİLERİMİZ GÜZEL BİR AİLE ORTAMINDA EĞİTİM GÖRÜYOR”

Ziyarette konuşan Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, “150 öğrencisi olan okulumuz çevredeki okullara da örnek olan okulumuz. Geçtiğimiz yıl 5. Ulusal Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması’nda Türkiye 6.’sı olarak ilçemizi ve ilimizi temsil eden okulumuz bu yıl da yarışmaya katılacaklar. Öğrencilerimiz güzel bir aile ortamında eğitim görüyor. Bölge dezavantajlı olarak görülse de okul ortamı ve sınıf mevcudu bakımından çocuklar için avantaj” dedi.

BAŞKAN TAVLI, “EĞİTİME HER ZAMAN DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Eğitimin önemine değinen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “özellikle geleceğimiz olan neslimizin eğitiminde ve yetiştirilmesinde Allah emeklerinizi ziyan etmesin. Öğretmenlerimizin hatasının telafisi yok. Bu nedenle öğretmenlerimizin yaptığı işler çok daha kıymetlidir. Biz de yerel yönetim olarak okulumuzun bize iletilen eksiklerini gidermek için çalıştık. Yeni eğitim öğretim yılı öncesi okul bahçesini rehabilite ederek çocuklarımızın ve siz öğretmenlerimizin hizmetine sunduk Ama ondan daha önemlisi hemen yanı başımızda bir semt sahası ve aynı zamanda çeşitli aktivitelerin yapılabildiği sahayı hizmete sunduk. Çocuklarımızın gelişimlerine katkı sunacak hizmeti mahallemize kazandırmaktan dolayı mutluyuz. Okulumuz öğrencilerinin geçtiğimiz yıl katıldıkları Ulusal Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması’nda derece yapmış olması bizi de mutlu etti. Ayrıca bu yıl yapılacak olan yarışmaya da katılacak öğrencilerimizin gidiş ve gelişlerine ve orada bulunmalarına biz de katkıda bulunacağız. Önemli olan illa ki birincilik elde etmek değil, bir şeyleri başarmaya azmetmektir” diye konuştu.

KAYMAKAM IŞIK, “BU ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDECEKTİR”

Okul ziyaretlerini sürdüreceklerini belirten Ünye Kaymakamı Ayhan Işık ise “ biz her hafta bir okulumuzu ziyaret ederek öğretmenlerimizle tanışma, öğrencilerimizle sohbet etmek imkanı buluyoruz. Bu ziyaretlerimiz devam edecektir. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir