https://www.unyegundemhaber.com/

BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN: ÖZÜR DİLİYORUM

BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN: ÖZÜR DİLİYORUM

Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin’in belediyede çalışan iki kadına hakaret ettiği görüntülerin ortaya çıkmasının ardından açıklama geldi. Şahin, “Göstermemem gereken tepkiydi.

Hemşehrilerimizden özür diliyorum.” dedi.

Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin belediyeye ait şirketin personeli olarak temizlik işlerinde çalışan 2 kadınla makam odasında sendikadan istifa etmeleri için kadınlara baskı yaptığı ve hakaret görüntülerin ortaya çıkmasının ardından özür açıklaması geldi. 

Sosyal medya hesabından bu sabah açıklama yapan Şahin’in özür açıklaması şöyle;12.11.2021 tarihli Sözcü Gazetesinde 2.5 yıl önce başkanlık makamında belediye hanım personelimizle, bu hanım personelimizin görüşme için geldiği esnada ses kaydını hazırlayarak makama girdiğini yeni öğrendiğim ve olmaması gereken bir diyalogla ilgili haberler yayınlanmıştır.

Söz konusu olay 2.5 yıl önce kendisinin şahsıma; yalan söylüyorsunuz şeklindeki ithamı üzerine sinirlenmem sonucunda olmuş ve göstermemem gereken bir tepkiye dönüşmüştür. hemşehrilerimizden özür diliyorum.  Kamuoyuna saygılarımı sunuyorum.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir