BİRLİKTEN GÜÇ DOĞDU!

BİRLİKTEN GÜÇ DOĞDU!

KUMRU’NUN MAHALLELERİ ASFALT VE BETONLA BULUŞUYOR

Ordu’nun Kumru ilçesinde, Ortaca Mahallesi ile Ericek Yaylası’nı birbirine bağlayan yol beton ile buluşuyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kumru Belediyesi ve vatandaş iş birliği ile yapılan yolda hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf sağlanıyor.

Ordu’da kırsal yol ağlarındaki asfalt ve beton yol hamlesi sürüyor. On yılların sorunlarını bir bir çözüme kavuşturarak, hayalleri gerçeğe dönüştüren Büyükşehir Belediyesi, bazı yatırımlarda belediye vatandaş iş birliğine giderek, gönül birlikteliğini hizmetlere yansıtıyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, belirlenen program çerçevesinde, mahalle ve grup yollarında, standardı yüksek, konforlu bir ulaşımın kapılarını aralamaya devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Kumru ilçesine bağlı Ortaca Mahallesi ile Ericek Yaylası’nı birbirine bağlayan güzergahda beton yol çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

ORTACA- ERİCEK BAĞLANTI YOLU BETONLA BULUŞUYOR

Yapılan hizmetlerde gönül birlikteliğine vurgu yapan Başkan Güler, “Bazı ilçelerimizde vatandaşlarımızın yapılan çalışmalara gönüllü olarak destek vermesi bizleri ayrıca mutlu ediyor. Kumru ilçemizde, Büyükşehir Belediyemiz, Kumru Belediyemiz ve vatandaş iş birliği ile önemli bir güzergahı daha betonla buluşturuyoruz. Ortaca mahallesini Ericek Yaylası’na bağlayan 3 km uzunluğundaki güzergahta beton yol çalışmalarımız sürüyor. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.