BÜYÜKŞEHRİN JUDOCULARI OSMANİYE’DE DERECE YAPTI

BÜYÜKŞEHRİN JUDOCULARI OSMANİYE’DE DERECE YAPTI

MİLLİ TAKIM KAMPINA DAVET EDİLDİLER

Türkiye Judo Federasyonu tarafından 27-29 Ocak tarihleri arasında 67 İlden 410 sporcunun katılımıyla Osmaniye’de gerçekleştirilen “Spor Toto Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası” sona erdi. Gerçekleştirilen turnuvada Ordu Büyükşehir Belediye spor Sporcuları 4 farklı kategoride dereceye girdi.

Ordu’nun sportif alanda söz sahibi olmasına büyük katkı sunan Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü aldığı başarılarla hem göz dolduruyor hem de spora ilgi duyan çocuk ve gençlerin ilgisini çekiyor. Bu kapsam da Başkan Güler’in göreve başlamasından sonra spora ve sporcuya yapılan yatırımlar meyvelerini vermeye başladı. 

OSMANİYE’DE 4 SPORCU DERECEYE GİRDİ

27-29 Ocak tarihleri arasında Osmaniye’de 67 İlden 410 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Spor Toto Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası’na katılan Ordu Büyükşehir Belediye spor Sporcuları 4 farklı kategoride dereceye girdi. Gerçekleştirilen şampiyonada 57 kg’da Deniz Yeşilyurt 3’üncü olurken,  +90 kg’da Muzaffer Güler rakiplerini yenerek kendi kategorisinde 3’üncülüğü elde etti. Turnuvada +70 kg’da Sema Yıldırım ile 60 kg’da Şivan Umut Polat rakiplerini yenerek 5’inci olarak turnuvayı tamamladı.

Öte yandan turnuvada dereceye giren sporcular Milli takım kampına davet edildiler.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

BİRBEN’in Eşsiz Eserleri Sanat Tutkunlarıyla Buluştu

Gülay Birben Resim Sergisi’nin açılışı gerçekleşti. Ressam Gülay Birben’in büyüleyici resim sergisi, bugün Ünye Yalı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir