Çaybaşılı Uzman Çavuş intihar etti.

Çaybaşılı Uzman Çavuş Onur Halıcı intihar etti.

Çaybaşı esnaflarından Ayhan Halıcı’nın oğlu olduğu öğrenilen 27 yaşındaki Onur Halıcı, Muğla’nın Menteşe İlçesi Kötekli Mahallesi 232 Sokak üzerinde gece saatlerinde evde doğalgaz borusuna asılmış halde ölü olarak bulundu.

İntihar haberini alarak yola çıkan Onur Halıcı’nın ailesi Muğla’ya giderken Antalya Anamur’da trafik kazası geçirdi. Edinilen bilgiye göre kazanda Onur Halıcı’nın annesi ve bir akrabası da hayatını kaybetti.

Çaybaşılı gencin cansız bedeni doğalgaz borusuna asılı bulundu. Olay yeri inceleme ekiplerin yaptığı çalışmanın ardından Çaybaşılı Onur Halıcı’nın cansız bedeni kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için adli tıp kurumuna kaldırıldı.

Onur Halıcı’nın Marmaris Aksaz Deniz Üs Komutanlığında uzman olarak görev yaptığı, sözleşmesinin 2 ay önce sona erdiği öğrenildi. Bu sebeple bunalım giren Çaybaşılı Onur Halıcı’nın intihar ettiği tahmin ediliyor.

Halıcı ailesinin cenazesinin 19 Kasım Cumartesi günü Çaybaşı İlçesi’nden kılınan cenaze namazının ardından Namazlı Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedileceği öğrenildi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU AYBASTI PERŞEMBE YAYLASINDA BU YIL 916.SI DÜZENLENEN ORDULU MUSTAFA PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞ …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir