FATSA BELEDİYE BAŞKANI KİBAR’DAN HİLMİ GÜLER’E TEŞEKKÜR

ULAŞIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı ulaşım hamlesiyle birlikte, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezleri asfalt konforuyla buluşuyor.

Ordu’da ulaşıma yapılan yatırımlarla kentin kaderi değişiyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarda, mahalle ve grup yollarının yanı sıra, ilçe merkezlerindeki ulaşım ağları da sıcak asfalta kavuşuyor. Özellikle yeni yapılaşmaların olduğu bölgelerdeki altyapı eksikliklerine hızlı çözümler üreten Büyükşehir Belediyesi, gece gündüz sürdürdüğü çalışmalarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapılarını aralıyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Fatsa ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesi’ndeki yedi sokaktaki sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi
Ordu Büyükşehir Belediyesi

FATSA’NIN YEDİ SOKAĞINA SICAK ASFALT

Ulaşıma yapılan yatırımların önemine dikkat çeken Başkan Güler, “Yol medeniyettir anlayışıyla, planlı ve sistemli çalışmalar yürütüyoruz. Fatsa ilçemizin Kurtuluş Mahallesi’nde siteler bölgesi olarak tabir edilen caddelere müdahale etmemiz gerekiyordu. Altyapılarıyla birlikte, Atlas, Badem, Haziran, Aşağıtepe, Aşağıbahçe, Şehit Kazım Duvan ve Şölen Sokak’ta yaklaşık 1 kilometre sıcak asfalt çalışması yaptık. Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bu caddelerde yaptığımız çalışmalarla birlikte, vatandaşlarımıza konforlu bir ulaşım imkânı sunduk. Fatsa’mıza hayırlı olsun” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

KİBAR’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise “Siteleşmenin yoğun olduğu bu bölgede, yağmur suyu, kazı dolgu ve alt temel malzeme çalışmaları tamamlanan sokaklarımızda asfalt serim çalışmalarımız ekiplerimizin mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz çalışmaları neticesinde tamamlandı. Durmadan, yorulmadan Fatsa’mız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızda bize kolaylık sağlayan, destekleriyle bize güç olan Ordu Belediye Başkanımız Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Hakkında: Cesur İlkeli

BLOG YAZARI

Kontrol Ediliyor

SAKİN ŞEHRE TURİZM DOPİNGİ

SAKİN ŞEHRE TURİZM DOPİNGİ HOYNAT ADASI 2. ETAP PROJESİYLE BÖLGENİN YILDIZI DAHA DA PARLAYACAK Tarihi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir