https://www.unyegundemhaber.com/

FATSA’NIN SEKİZ SOKAĞI DAHA SICAK ASFALT İLE BULUŞUYOR

FATSA’NIN ULAŞIM SORUNLARI BİR BİR ÇÖZÜLÜYOR

BÜYÜKŞEHİR GECE GÜNDÜZ YOLLARDA

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçe merkezinde nüfusun en yoğun olduğu Dolunay Mahallesi’ndeki 8 sokağı sıcak asfalt ile buluşturmak için çalışma başlattı. İlçe sakinleri, gece gündüz devam eden çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür etti.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun il olan Ordu’da devam eden asfalt hamlesiyle, sorunlara kalıcı çözümler üretiliyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, mahalle ve grup yollarının yanı sıra ilçe merkezleri de sıcak asfalt konforuyla buluşuyor. İlçelerde kurulan şantiyelerle ilin kaderi değişiyor. 

Fatsa’nın kırsal mahalle yollarında birçok yolu asfalt ve betonla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezindeki ulaşım sorunlarını da bir bir çözüme kavuşturuyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Dolunay Mahallesi’ndeki sekiz sokakta sıcak asfalt çalışması başlattıklarını söyledi.

ALTYAPILAR SİL BAŞTAN YENİLENDİ

Başkan Güler açıklamasında, “Fatsa ilçemizde vatandaşlara konforlu yollar sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehir merkezinde yer alan Dolunay Mahallesi’ne bağlı, Çarşı, Başköy, Samanyolu, Elvan, Kutlu Kent, Keçiören, Meşeevleri ve Fazıl sokaktaki altyapı çalışmalarını büyük ölçüde tamamladık ve sıcak asfalta başladık. Nüfusun yoğun olarak yaşadığı bu bölgedeki sokaklar, dolmuş hatları ve okul güzergahı olarak kullanılıyor. Bu bakımdan önemli bir yatırımı daha hizmete sunuyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi
Ordu Büyükşehir Belediyesi
Ordu Büyükşehir Belediyesi
Ordu Büyükşehir Belediyesi
Ordu Büyükşehir Belediyesi
Ordu Büyükşehir Belediyesi
Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: Cesur İlkeli

BLOG YAZARI

Kontrol Ediliyor

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

ORDU İTFAİYESİ, HALKA AÇIK İLK YARDIM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, vatandaşların günlük hayatta …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir