İFTARDA ÇOCUKLUK ARKADAŞLARI VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Tarım ve Orman Bakanlığı 11.Bölge Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Ünye Şefi Saygın Yıldırım çocukluk arkadaşları ve öğrencilerle iftarda buluştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi İştiraklerinden  Ortur A.Ş. ‘nin işletmesini  yaptığı, Tarım ve Orman Bakanlığı 11.Bölge Müdürlüğü’ne ait Ünye Çınarsuyu Tabiat Parkı’ndaki  Kır Lokantasında düzenlenen iftar programına Ünye Şefi YILDIRIM’ın çocukluk arkadaşları ve dostlarının  yanısıra ,  Ordu Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Öğrencileri , Ordu Büyükşehir Belediyesi İştiraklerinden Ortur A.Ş  ve Orbel A.Ş nin Çınarsuyu Tabiat Parkında görevli personelleri ,  Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ferda Yıldırım,Ünye Orman İşletme Müdür Yardımcısı Hasan Yağcı, Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş. Samsun Tesisi  İşletme Müdürü Mustafa Y. Tenlik , KARTEGDER ( Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Derneği ) Başkan Yardımcısı Gökhan Beşikcioğlu da   katıldı.

Ramazan’ın  sevgi,saygı ve paylaşma ayı olduğunu belirten Ünye Şefi Saygın Yıldırım ;

‘’Bu akşam davetimize icabet edip  iftar soframızı  paylaşmanın mutluluğu ve onurunu  bizlere yaşatan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yaklaşan ramazan bayramınızı kutluyor sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz nice mutlu , sağlıklı ve huzurlu bayramlar  diliyorum’’ dedi

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU

AYBASTI FESTİVALLE COŞTU AYBASTI PERŞEMBE YAYLASINDA BU YIL 916.SI DÜZENLENEN ORDULU MUSTAFA PEHLİVAN YAĞLI GÜREŞ …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir