KADIN ELİ DOKUNUYORDU YENİ BAŞKANI ‘DUMAN’ OLDU

Ünye Kadın Eli DokunuyORDU Derneği’nde görev değişimi.

Esra Gerçeker başkanlığında faaliyetlerini sürdüren Ünye Kadın Eli DokunuyORDU Derneği’nin yeni başkanı iş insanı mimar Mine Duman oldu.

Ünye’de ilk defa kurulan ve kadınların oluşturduğu Kadın Eli DokunuyORDU Derneği, kısa sürede sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek etkili ve dikkat çekici çalışmalarda bulundu.

Kurulduğu günden bugüne Derneğe başkanlık yapan Esra Gerçeker yerini başarılı iş insanı Mine Duman’a bıraktı.

Mine Duman gazetemize yapmış olduğu ilk açıklamada;

“Ünye Kadın Eli DokunuyORDU Derneği başkanlığını bugüne kadar başarıyla yürüten Esra Gerçeker’den devraldık. Bu bir bayrak yarışıdır. Amacımız Esra Hanım’ın bıraktığı yerden kadının hayatın her alanında başarıyla var olduğunu, kadın ve erkeğin birlikte mücadele ettiği bir toplum için çalışmaya devam edeceğiz. Her alanda kadının elinin dokunduğu yansımaları geniş kitlelere ulaştırmaya gayret göstereceğiz. Toplumu kadın üzerinden güçlendirmek ve hakların korunması anlamında projelere imza atmak ve toplumu bilinçlendirme faaliyetlerimize aynı çizgide ve heyecanla hedeflerimiz için çalışacağız.” dedi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.