Kadınlarımız Bilgilendiriliyor

Kadınlarımız Bilgilendiriliyor

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nu himayelerinde yürütülen “En İyi Narkotik Polisi: Anne“ projesi, “UYUMA” ve “KADES” uygulamaları ile ilgili 19 ilçemizde Vali Tuncay Sonel’in talimatları ile çeşitli faaliyetler gerçekleştiriliyor.

Bu kapsamında Ulubey ilçemizde misafir edilen tarım işçisi kadınlara İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personelleri tarafından farkındalık ve bilinçlendirme çalışması yapılarak, kadınlarımız  bilgilendirildi.

Ulubey Kaymakamı Soner Divli’nin de katıldığı farkındalık ve bilinçlendirme faaliyetinde, tarım işçisi kadınlara “En İyi Narkotik Polisi: Anne” projesi, “UYUMA” ve “KADES” gibi uygulamalar konusunda bilgi verildi.

Daha öncede şenlik, festival, konser gibi etkinlikler için bir araya gelen kadınlara yönelik farkındalık ve bilinçlendirme faaliyetinde bulunulmuştur.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.