MİNİK ELİF LİNA’YA BAŞKAN GÜLER SÜPRİZİ

MİNİK ELİF LİNA’YA BAŞKAN GÜLER SÜPRİZİ

MİNİK ELİF LİNA’NIN KÜMESİ, BAŞKAN GÜLER’İN SÜRPRİZ İLE YENİDEN ŞENLENDİ

Ordu’nun Altınordu ilçesinde yaşayan Mihrican ve Dursun Ali Karadeniz çiftinin kızları Elif Lina’nın 2. yaş günü için isteği Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i harekete geçirdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Kısa bir süre önce Mihrican ve Dursun Ali Karadeniz çiftinin evlerinin bahçesinde beslediği tavuklar köpekler tarafından telef edildi. Hayvan sevgisi ile büyüyen çiftin 2 yaşındaki kızları Elif Lina ise bu durum karşısında büyük üzüntü yaşadı. Minik kızın üzüntüsünü gören ailesi ise Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’den çektikleri bir video ile Elif Lina için tavuk isteğinde bulundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Bu istek karşısında Başkan Güler kayıtsız kalmadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ekiplerine verdiği talimatla yeni tavuklar Elif Lina için temin edildi. Bizzat tavukları kendisi vermek isteyen Başkan Güler, Elif Lina’nın 2. yaş gününde ona sürpriz yaparak tavukları doğum günü pastası eşliğinde minik kıza götürdü.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Sürpriz karşısında şaşıran minik Elif Lina, yeniden kümeslerini şenlendiren tavukların mutluluğunu yaşadı.

Mihrican ve Dursun Ali çifti, kızları için isteklerini yerine getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür etti.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.