https://www.unyegundemhaber.com/

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUHTARLARLA BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, 19 ilçe mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Vatandaşın devletle ilk teması olan muhtarlarla Büyükşehir Belediyesinin uyum içinde çalışılmasını sağlamak amacıyla Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık Dairesi Başkanlığı istişare toplantılarını sürdürüyor. 19 ilçeye tek tek gidilerek gerçekleştirilen toplantılarda vatandaşların muhtarlara ilettiği ve muhtarların mahallesinde tespit ettiği sorunlar masaya yatırılıyor.

Vatandaşların öncelik duyduğu yol, su gibi başlıca konuların ele alındığı toplantıda ilgili birimlerce sorulara cevap verilerek çözüm önerileri belirleniyor ve gerekli notlar alınıyor.

“EN ÜCRA KÖŞESİNDE KALAN MAHALLEMİZİ BİLE HİZMETSİZ BIRAKMAMA GAYRETİNDEYİZ”

Ordu genelinde 772 muhtarla bir araya gelindiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “Kentimizin en ücra köşesinde kalan mahallemizi bile hizmetsiz bırakmama gayretiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Hakkında: Cesur İlkeli

BLOG YAZARI

Kontrol Ediliyor

TÜRKİYE-GÜRCİSTAN DOSTLUĞU ÜNYE’DE TAÇLANDI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Gürcistan Parlamentosu üyeleriyle Ünye’de buluştu. Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Nikoloz Iashvili’nin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir