https://www.unyegundemhaber.com/

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ STANDI FESTİVALİN İLGİ ODAĞI OLDU

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ STANDI FESTİVALİN İLGİ ODAĞI OLDU

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca Ankara Başkent Millet Bahçesinde gençler için düzenlenen Tam Bana Göre Festivalinde Ordu Büyükşehir Belediyesi de yerini aldı.  Alana kurulan stantlarda Büyükşehir Belediyesi Ordu’nun yöresel ürünlerini tanıtmanın yanı sıra yatırım ve projeleriyle gençler başta olmak üzere katılımcıların ilgisini çekiyor. Aynı zamanda Ordu Büyükşehir Belediyesi sportif faaliyetlerle de festivalin gözdesi oluyor.

HEM ORDU HEM DE PROJELER TANITILIYOR

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından 16-21 Kasım tarihlerinde Başkent Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik “Tam Bana Göre Festival” etkinliği düzenleniyor.

Gerçekleştirilen festivale katılan büyükşehir belediyeleri ve ilçe belediyeleri kurdukları stantlarda yörelerine özgü yöresel ürünlerini ve projelerini gençlere sunuyor.

Birçok belediyenin davetlisi olduğu festivale katılım sağlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi de alana kurduğu stant ile hem yöresini tanıtıyor hem de yatırım ve projelerini ziyaretçilerine tanıtma fırsatı buluyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

GENÇLERDEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ STANDINA YOĞUN İLGİ

Festival alanına stant kuran Ordu Büyükşehir Belediyesi el sanatlarından yöresel ürünlere, doku kültürü çalışmalarından Kybele çikolatasına ve kendi yazılımı ile ürettiği su sayaçlarına kadar gençlere tanıtım yapıyor. Daha ilk günden yoğun ilgi gören Büyükşehir Belediyesi standında aynı zamanda Ordu tanıtım filmleri gösterilirken yine el broşürleri ve kitapçıklarda dağıtılarak şehrin tanıtıma katkıda bulunuyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi

SOKAK BASKETBOLU İLE GENÇLERİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Aynı zamanda festivalde e spor turnuvaları, ücretsiz konserler ve söyleşilerde gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda etkinlik düzenleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü 3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası ile gençleri bir araya getiriyor.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 20.05.2024 ile 26.05.2024 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir