https://www.unyegundemhaber.com/

ORDU’DA CEREN ÖZDEMİR MEYDANINDA VATANDAŞA ÇORBA İKRAMI

ORDU’DA CEREN ÖZDEMİR MEYDANINDA VATANDAŞA ÇORBA İKRAMI HEM İÇLERİ ISITTI HEM YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

Altınordu’da vatandaşlar güne Büyükşehir Belediyesinin sıcak çorba ikramıyla başladı.Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, sabahın en soğuk saatlerinde Ceren Özdemir Meydanı’ndan geçen vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu. Kış mevsiminin etkisini hissettirdiği bu günlerde yapılan çorba ikramıyla vatandaşların hem içi ısındı hem de yüzü güldü.

“GÜNE BİZİM İKRAMLARIMIZLA BAŞLADILAR”

Sosyal belediyeciliğin getirmiş olduğu her avantajı vatandaşlar için kullandıklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “300 kişilik çorbayı sabahın erken saatinde işine giden, meydandan geçen vatandaşlarımıza ikram ettik” dedi.Daire Başkanı Bilkay şöyle devam etti:“Sosyal belediyeciliğin getirmiş olduğu her avantajı vatandaşlarımız için kullanıyoruz. Bugün de güzel bir etkinlik düzenleyerek yaya trafiğinin en yoğun olduğu Ceren Özdemir Meydanı’nda sıcak çorba ikramında bulunduk. Yaklaşık 300 kişilik çorbayı sabahın erken saatinde işine giden, meydandan geçen vatandaşlarımıza ikram ettik. Kış mevsiminin etkisi olan soğuk havada vatandaşlarımız çorba ikramına büyük bir ilgi gösterdi ve güne bizim ikramlarımız ile başladılar. İlerleyen günlerde de bu etkinliğimizi devam ettireceğiz”

OBB

Hakkında: Cesur İlkeli

BLOG YAZARI

Kontrol Ediliyor

Başkan Demirci, “Muhtarlarımızla Uyum İçinde Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Akkuş’ta 44 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek yeni dönemde yapılacak çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunan Akkuş …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir