ORTA ÇARŞI IŞIL IŞIL

ORTA ÇARŞI IŞIL IŞIL

Ünye Belediyesi Ünye’nin en işlek ve eski caddelerinden olan Orta Çarşı Caddesi’nde yürüttüğü çalışmaları tamamladı. Cadde, kent mimarisine uygun yapılan ışıklandırma ile güzel bir görünüm kazandı.

Ünye Belediyesi kentintarihinde önemli bir yer tutan Orta Çarşı Caddesi’nde yürüttüğü çalışmaları tamamladı. Kaledere Mahallesi’nde bulunan caddenin zemininde bulunan doğal taşlar onarılırken peyzaj çalışmaları da tamamlandı. Ekipler son olarak aydınlatma çalışmaları gerçekleştirirken klasik kent mimarisine uygun ışıklandırma çalışmalarımızı beğeni topladı.

Başkan Tavlı, “Vatandaşlarımızın Memnun Kaldığı Bir Çalışma Yürüttük”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, yaptığı açıklamada, “Kentimizin tarihinde önemli bir yer tutan Orta Çarşı Caddesi’nde yürüttüğümüz çalışmaları Ünye Kaymakamımız Sn. Ayhan Işık ile birlikte inceledik. Çarşı esnafımız başta olmak üzere vatandaşlarımızın memnuniyetlerini duymak bizleri son derece sevindirdi. Kentimize ve Hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Ünye Belediyesi tarafından daha önce Kazancılar Caddesi’nde de ışıklandırma yapılmış vatandaşlar tarafından bu çalışma da beğeni toplamıştı.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir