ÜNYE RAMAZAN BAYRAMI’NA HAZIR

ÜNYE RAMAZAN BAYRAMI’NA HAZIR

Ünye Belediyesi Ramazan Bayramı öncesi kent genelinde hazırlıklarını tamamlayarak vatandaşların keyifli bir bayram geçirmesi için çalışmalarını tamamladı.

Onbir ayın sultanı Ramazan ayının son günlerine gelinirken Ünye Belediyesi tüm birimleriyle bayram hazırlıklarını tamamladı. Kent genelinde hummalı bir çalışma yürüten Ünye Belediyesi, vatandaşların keyifli bir bayram geçirebilmesi için çalışmalarını sürdürdü. Cadde ve sokaklar ile park ve bahçelerde yürütülen başta temizlik çalışması olmak üzere peyzaj düzenleme ve bakım-onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Ünye Belediyesi, bayram hazırlıklarını tamamladı.

BAŞKAN TAVLI, “HEMŞERİLERİMİZİN BAYRAMI HUZUR VE MUTLULUKLA GEÇİRMESİNİ DİLİYORUM”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ramazan Bayramı’na ilişkin yaptığı açıklamada, “Pandemi gölgesinden uzakta, birbirimizde kucaklaştığımız ve dolu dolu geçirdiğimiz 11 ayın sultanının ardından, şükürler olsun Ramazan Bayramı’na eriştik. Hemşerilerimizin güzel ve keyifli bir bayram geçirmeleri için tüm birimlerimiz ve ekibimizle 7/24 sahadayız. Bu yıl da bayram öncesi tüm tedbirlerimizi aldık. Hemşerilerimizin huzurlu, keyifli ve neşeli bir bayram geçirmelerini diliyorum” dedi.

NÖBETÇİ EKİPLER GÖREV BAŞINDA OLACAK

Belediye nöbetçi ekiplerinin bayram süresince görev yapacağını sözlerine ekleyen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “İlçemizde sorunsuz bir Ramazan ayı geçirilmesi için sürdürdüğümüz çalışmalara bayramda da ara vermeden devam edeceğiz. Bayram süresince nöbetçi ekiplerimiz görev yapacak. Vatandaşlarımız, bayram süresince belediyemize ait 323 19 41 numaralı telefondan şikâyetlerini görevlilere iletebilecekler.” diye konuştu  

KENT BAYRAMLAŞMASI ATATÜRK PARKI’NDA

Ünye Kaymakamlığı ve Ünye Belediyesi’nin öncülük ettiği kent bayramlaşması bu yıl Ramazan Bayramı’nın birinci günü Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek. Saat 13.00-14.00 arasında yapılacak bayramlaşma programına Başkan Tavlı tüm Ünye Halkını davet etti.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI’DA FESTİVAL VAR

AYBASTI’DA FESTİVAL VAR BİN YILLIK FESTİVALDE HEYECAN ZİRVE YAPACAK ORDU GÜREŞE DOYACAK Bin yıllık geçmişi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir