ŞAMPİYONLAR ORDU’YA HAYRAN KALDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Türkiye’nin dört bir yanından “Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası Zafer Kupası” için gelen sporculara ve antrenörlere düzenlediği deniz turu ile unutulmaz bir akşam yaşattı.

Ordu Büyükşehir Belediyesinin destek verdiği ve Türkiye’nin çeşitli illerinden katılım sağlayan 9-12 yaş grubu 470 sporcunun kıyasıya yarıştığı, Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası Zafer Kupasına katılım sağlayan minik sporcular, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen tekne turu ile günün stresini deniz üstünde atarken çalan müzikler eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

ŞAMPİYON OKÇULAR ORDU’YA HAYRAN KALDI

 “ORDU’YA HAYRAN KALDIK

Ordu’ya geldikleri ilk günden itibaren kendilerine gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını belirten sporcu ve antrenörler, “Ordu’nun güzelliğini devamlı duyuyorduk. Ancak gelme şansımız olmamıştı. Bu turnuva sayesinde Ordu’ya gelme imkânımız oldu. Bize gösterilen ilgi çok iyi. Bu akşam ayrıca bizlere böyle güzel bir organizasyon yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Ordu gerçekten denizden daha da güzel. Doğası, temiz havası insanın buradan hiç gidesi gelmiyor” diye konuştular.

Öte yandan 26-29 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ordu 19 Eylül Stadyumunda gerçekleştirilen “Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası Zafer Kupası’na” 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’ye tarihindeki ilk Olimpiyat madalyasını kazandıran Milli Okçu Mete Gazoz ve 2020 Tokyo olimpiyatlarında karışık takım bronz madalya maçında 4. olan Yasemin Ecem Anagöz’de katıldı.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN GÜLER’İN TURİZM YATIRIMLARI SÜRÜYOR

BAŞKAN GÜLER’İN TURİZM YATIRIMLARI SÜRÜYOR PERŞEMBE YAYLASI’NIN CAZİBESİ ARTIYOR Ordu’da her yıl binlerce yerli ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir