https://www.unyegundemhaber.com/

METİN ŞENTÜRK ORDU’DA GÖNÜLLERE DOKUNDU

Ordu Valiliğince yürütülen “Hatırlanmak Bir Gün Değil Her Gün” projesi kapsamında Vali Tuncay Sonel’in davetlisi olarak Ordu’ya gelen ünlü ses sanatçısı Metin Şentürk, engeli olan bireylere yönelik bir konser verdi.

 Ordu Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen konsere, Vali Tuncay Sonel, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ender Yanık, İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, engelli bireylere yönelik sivil toplum kuruluş temsilcileri, şehit aileleri, gaziler, engeli olan vatandaşlar ve aileleri katıldı. 

Konser programında söz alan Vali Tuncay Sonel, “Yeşili ve mavisiyle ayrı bir güzelliğe sahip olan Ordu’muzda bugün kişiliği ile, sesi ile, adamlığı ile çok güzel bir sanatçıyı, Metin Şentürk’ü ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. “Ordu’muza hoşgeldiniz” diyerek, konuşmasına devam eden Vali Sonel, “Ordu ailesi olarak değerli sanatçımız Metin Şentürk’e, saz heyetine böylesine güzel ve mutlu bir ortam yarattıkları için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu ve Ordu halkı adına ünlü sanatçı Metin Şentürk’e, bir çiçek takdim etti.

 Ses sanatçısı Metin Şentürk de, “Sayın Valim bu ihtişamlı, bu anlamlı günde bizleri sizlerle bir araya getirdiği için teşekkür etmek istiyorum. Bana gösterdiğiniz yakın ilgi, o büyük sevgi için ben de sizleri alkışlıyorum. Unutmayın hepimizin bir hikayesi var. Hepiniz, hikayenizin kahramanı olmak için yaşayın.

Sizleri çok seviyorum. Allah’a emanet olun” diye konuştu. Şentürk, konserde birbirinden güzel şarkılarını seslendirirken, engeli olan vatandaşlar, şehit yakınları ve gaziler büyük bir coşkuyla seslendirilen parçalara eşlik etti, cep telefonlarıyla anı ölümsüzleştirdiler.

 “Ordu, bende çok güzel hatıralar bıraktı. Sayın Valim, Vali gibi Vali değil, Abi gibi Vali. Çok değerlidir benim için.

Kendisine sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diyerek, Vali Tuncay Sonel’in sevdiği şarkılardan da bir demet sundu. Ünlü sanatçı Metin Şentürk sevilen parçalarını seslendirdiği konserde engeli olan vatandaşlarımıza ve ailelerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.  Konsere yoğun ilgi gösteren şehit yakınları, gaziler ile engeli olan vatandaşlar ve aileleri, doyasıya eğlenerek büyük bir moral buldu.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi 20.05.2024 ile 26.05.2024 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir