TABİBLER ODASI , FİDANLAR VE ÇINARLARI BULUŞTURDU

TABİBLER ODASI , FİDANLAR VE ÇINARLARI BULUŞTURDU

Ordu Tabip Odası’nın düzenlediği iftar programında ‘Fidanlarla Çınarlar Buluşuyor’ gecesinde, meslekte 40 yılını doldurmuş tecrübeli hekimlere Tabip Odası Başkanı Uzman Dr. Ali Coşkun tarafından plaketler verildi. Plaketler verilirken orada gencecik tıp öğrencileri de bu plaketlerin verilmesine eşlik etti ve meslekte 40 yılını doldurmuş abilerinden önemli tavsiyeler aldılar .

Geceye Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’de katıldı.

Ordu Tabip Odası Başkanı Doktor Ali Coşkun gecenin tertibinde ve katkıları bulunan herkese teşekkür ederek, bu geleneği, çınarlara sevgi ve saygı geleneğini, ilelebet sürdüreceklerini söyledi. Coşkun, tüm hekimleri tabip odalarına sahip çıkmaya ve deontolojiye sahip çıkmaya çağırdı.
Yaklaşık 90 hekimin katıldığı gece çok renkli geçti, hekimler uzun yıllar sonra ilk defa bu kadar kalabalık olarak bir yemekte buluştular.

Gecede  Ordu tabip odası başkanı Uzm. Dr. Ali Coşkun, Ordu tabip odasının rozetini  gecenin anısına Ordu Büyükşehir belediye başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’e hediye edip yakasına eliyle kendisi taktı.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Vali Sonel, Hane Ziyaretlerini Sürdürüyor

Vali Tuncay Sonel, Eşi Handan Sonel ile birlikte “Hatırlanmak Bir Gün Değil Her Gün” projesi kapsamında engeli olan ailelere ve çocuk evlerine ziyarette bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.