ÜNLÜ SANATÇIDAN DİKKAT ÇEKEN KLİP

ÜNLÜ SANATÇIDAN DİKKAT ÇEKEN KLİP

Türk Halk Müziği Sanatçısı ve program sunucusu Turgay Başyayla Karadeniz’in İncisi Ünye’de çekimlerini yaptığı kliple hem ilçenin tanıtımına katkı sundu hem de motosiklet sürücülerinin trafikte görünürlüğüne dikkat çekti.

Seslendirdiği türkülerle gönüllere taht kuran sanatçı Turgay Başyayla, İskender Paydaş ile birlikte hazırladığı son albümün klibini Ünye’de çekti. “Kağızman” ve “Derule” eserlerini seslendiren Sanatçı Başyayla, ayrıca kentte ilk kez düzenlenen ve yüzlerce motosiklet tutkununun bir araya gelerek gerçekleştirdiği Motofest’e de yer verdi.

Karadeniz’in gözde turizm mekânlarından Asarkaya Kent Ormanı, Binicilik Tesisleri, Ünye Sahili ile tarihi Ünye Kalesi de klipte yer aldı. 

“Yol Ver Hayata”

Ünye’de ilk kez düzenlenen ve binlerce motosiklet tutkununu bir araya getiren Motofest klipte geniş yer aldı. Ünye’de düzenlenen motocross yarışları, konserler ve motosiklet gösterilerinden oluşan klipte motosiklet sürücülerinin trafikte diğer sürücüler tarafından görünür olmasına dikkat çekildi.  

Klip tüm sosyal medya hesaplarından yayınlanırken kısa sürede binlerce kişiye ulaştı. Kliple ilgili yapılan açıklamada, “Turgay Başyayla ft. İskender Paydaş, TB Müzik etiketiyle yayınlanan “Kağızman & Derule” isimli tekli çalışması, video klibiyle TB Müzik’te. İki Ustadan Yüzyılın Halk Müziği Projesi “Yedi İklimin Sesi” Anadolu’nun yedi bölgesinden derlenen 16 eseri modern bir altyapı ve danslarla harmanlayarak kültürel bir proje kapsamında bir araya getiren Turgay Başyayla ve İskender Paydaş’ın bu klibini Şahin Solak yönetmenliğinde Ünye’de gerçekleşen klibimiz bir proje ile sizlere sunuldu. “Yol Ver Hayata” projesinde 600 Motosiklet dostunun yollarda güvenli sürüş, motorcuya saygı ile trafikte kazaları önleme adına toplandıkları bu güzel ortamda çekilen klibimiz ile bir mesaj veriyoruz… Daha düzenli trafik ve daha saygılı şoförler için “Yol Ver Hayata” denildi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

AYBASTI’DA FESTİVAL VAR

AYBASTI’DA FESTİVAL VAR BİN YILLIK FESTİVALDE HEYECAN ZİRVE YAPACAK ORDU GÜREŞE DOYACAK Bin yıllık geçmişi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir