ÜNYE DEVLET HASTANESİNDE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Ordu İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Dursun Tüzün Başkanlığında Ünye Devlet Hastanesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Müdürlük yöneticileri, Ordu ilindeki tüm kamu hastaneleri başhekimleri, İl ambulans servisi başhekimi, başhekim yardımcıları, idari ve mali işler müdürleri ile sağlık bakım hizmetleri müdürleri ve yardımcıları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Ünye Devlet Hastanesi tanıtım videosu izlendi. Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ahmet Ateş, hastane birimleri, hizmet kapasitesi, personel durumu hakkında sunum yaptı. Ünye Devlet Hastanesi sunumunun ardından Destek Hizmetleri Başkanlığı, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı ve İl Kalite Koordinatörlüğü sunumlarıyla hastane hizmetleri ve mali durum masaya yatırıldı.

Sunumların ardından kürsüye çıkan Sağlık Müdürümüz Op.Dr.Dursun Tüzün, katılımcılara hoş geldiniz diyerek, ev sahipliği ve misafirperverliği için Ünye Devlet Hastanesine teşekkür etti. “Toplantının çok verimli geçtiğini düşünüyorum” diyen Tüzün “Bugün burada Ünye Devlet Hastanesini değerlendirmek için bir araya geldik. Tüm idarecilerimizin katılımıyla böyle geniş kapsamlı toplantılar düzenlemeye devam edeceğiz. Bu toplantıların hepimize çok faydası olacağını düşünüyorum. Hastane hizmet birimlerini ziyaret ederek, iyi uygulama örneklerini kendi kurumlarınızda gerçekleştirebilirsiniz. Hepimizin amacı vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak, bunun için daha çok çalışacağız ve vatandaşlarımıza bu hizmetleri daha kaliteli sunacağız” dedi.

Bir sonraki toplantının Akkuş Devlet Hastanesi ev sahipliğinde düzenleneceğini söyleyen Tüzün, katılımcılara teşekkür ederek, başarı diledi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir