https://www.unyegundemhaber.com/

ÜTOML’E ÖDÜLE DOYMUYOR

22-25 Aralık 2021 tarihlerinde Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu (TAŞFED) tarafından bu yıl 18.si organize edilen Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Ünye Turizm Otelcilik ve Meslek Lisesi ( ÜTOML ) öğrencileri madalyalar kazandı.

Avrasya Fuar Merkezinde yapılan Türkiye’nin en büyük gastronomi yarışması ve festivali olan organizasyonunda öğrenciler  5 madalya kazandılar.

Ünye Turizm Otelcilik ve Meslek Lisesinden yapılan açıklamada, İstanbul’da düzenlenen 18. İstanbul Uluslararası Mutfak Günleri dahilinde yapılan yarışmalarda Okulumuz öğrencileri 2 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandılar.

Okulumuz Yiyecek İçecek Hizmetleri alanından yarışmaya katılan öğrencilerimizden Ana Yemek kategorisinde 2 öğrencimiz 1.lik ödülü ve 1 öğrencimiz 2.lik ödülü aldılar.

Tatlı Tabağı kategorisinde ise 2 öğrencimiz 3.lük ödülü aldılar. Okulumuz Koordinatör Müdür Yardımcısı Yaşar Fındık ile Yiyecek İçecek Hizmetleri alan öğretmenlerimiz Rıza Çelik ve Mustafa Temiz ile birlikte yarışmada derece alan öğrencilerimizi kutluyoruz” denildi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

Vali Erol, Fatsa Melih Koç Anaokulu ve Fatsa AİHL Atölye Açılış Programına Katıldı

Vali Erol, Fatsa Melih Koç Anaokulu ve Fatsa AİHL Atölye Açılış Programına Katıldı Vali Muammer …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir