ÜNYE’DE 06.02.2024 VEFAT İLANLARI

ÜNYE’DE 06.02.2024 VEFAT İLANLARI

MUSTAFA ŞENGÖR VEFAT ETTİ

Aslen Kumru İlçesi Şenyurt Mahallesinden merhum Mehmet Şengör’ün oğlu, Harun, Halil ve Mustafa Şengör kardeşlerin babaları Mustafa Şengör vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Karşıyaka Mahalle Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

EMİNE ÇAMOĞLU VEFAT ETTİ

Alahattin Çamoğlu’nun eşi, Mehmet, Ahmet, Hüseyin ve Osman Çamoğlu’nun anneleri Emine Çamoğlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının Akpınar aile kabristanlığına defnedilecektir.

PAKİZE BOŞCU VEFAT ETTİ

Saraycık Mahallesinden merhum Mustafa Boçcu’nun eşi, merhum Hüseyin Boşcu’nun annesi, Ümit ve Ünal Boşcu kardeşlerin babaanneleri Pakize Boşcu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Saraycık Mahallesi Hatipli Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

ZEHRA ÇALIŞKAN VEFAT ETTİ

Güzelyalı Mahallesinden Mehmet İnan’ın kızı, Ekrem Çalışkan’ın eşi, Hasan Çalışkan, Hüseyin ve Selim Çalışkan kardeşlerin anneleri Zehra Çalışkan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

HİDAYET FATMA KESKİN VEFAT ETTİ

Düzköy Mahallesinden merhum Yaşar Işık’ın kızı, merhum Abdullah Işık’ın ablası, İbrahim Mehmet, Ahmet, Hüseyin ve Hasan kardeşlerin ablası, merhum Murat Keskin’in eşi, merhum Yaşar, Mustafa ve Ali Keskin’in annesi Hidayet Fatma Keskin vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Düzköy Merkez Mahalle Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

FATMA BİLGİLİ VEFAT ETTİ

Merhum Hasbi Bilgili’nin eşi, Fikriye, Fatma ve Faruk Bilgili kardeşlerin anneleri, Nevzat Okuyucu ve Necati Yıldız’ın kayınvalidesi Fatma Bilgili vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ünye Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

BİRBEN’in Eşsiz Eserleri Sanat Tutkunlarıyla Buluştu

Gülay Birben Resim Sergisi’nin açılışı gerçekleşti. Ressam Gülay Birben’in büyüleyici resim sergisi, bugün Ünye Yalı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir