ÜNYE’DE 23.01.2024 VEFAT İLANLARI

ÜNYE’DE 23.01.2024 VEFAT İLANLARI

MAHMUT SÖNMEZ VEFAT ETTİ

Aslen Yeşilada Mahallesinden merhum Mehmet Sönmez’in oğlu, Hicabi, Necati, Mehmet, Nebati ve Hayati kardeşlerin babası, Veysel Sönmez’in ağabeyi, Halil İbrahim Gül’ün Eniştesi, Mahmut Sönmez vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ünye Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

DURSUN MEHMET BOLAT VEFAT ETTİ

Merhum Halil Bolat’ın oğlu, Ahmet, Mehmet, Kemal, Kadir ve Kenan Bolat kardeşlerin babaları, Dursun Mehmet Bolat vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Ünye Fevzi Çakmak ve Çamaş İlçelerinde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecektir.

HASAN KÖSE VEFAT ETTİ

İnkur Mahallesinden merhum Şahin Köse’nin oğlu, Ramazan ve Mehmet Köse’nin kardeşi, Orhan Köse’nin babası, Hasan Köse vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ünye Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

EMİNE BİLGİN VEFAT ETTİ

Beylerce Mahallesinden merhum Salih Bilgin’in eşi, merhum Mahmut Bilgin ve Mehmet Bilgin kardeşlerin annesi, Cengiz, Salih ve Nuri Bilgin’in babaannesi Emine Bilgin vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Beylerce Mahallesi Merkez Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

AHMET YILDIZ VEFAT ETTİ

Hızarbaşı Kumarlı Mahallesinden merhum Lütfü Yıldız’ın oğlu, Kadir ve Maksut Yıldız’ın ağabeyi, Uğur Yıldız’ın babası, Ahmet Yıldız vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ünye Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

BİRBEN’in Eşsiz Eserleri Sanat Tutkunlarıyla Buluştu

Gülay Birben Resim Sergisi’nin açılışı gerçekleşti. Ressam Gülay Birben’in büyüleyici resim sergisi, bugün Ünye Yalı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir