https://www.unyegundemhaber.com/

UZAKTAN EĞİTİME ORDU DESTEĞİ

COVİD 19 pandemisi nedeniyle uzaktan eğitimin önem kazandığı günümüzde, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitim öğretim faaliyetlerinin sürekliliğinin sağlanması amacıyla TRT EBA TV kanalında ve www.eba.gov.tr internet adresinde uzaktan eğitim videoları hazırlanmaktadır.

Bu kapsamda ilimizde bulunan iki okulumuzda, EBA’da yayınlanacak meslek dersleri için eğitim videoları hazırlanmaktadır.

İlimizde Kumru Şehit Sabri Eryeler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Muhsin BAŞ koordinatörlüğünde yürütülen EBA ders videosu çekimleri; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde İnşaat Teknolojisi Alanında Çelik Yapı Teknik, Mimari Yapı Teknik, Statik Yapı Teknik dersleri Rafet ÇAKIR, Serkan SÜRMELİ ve Demet ÇABUK tarafından, Kumru Şehit Sabri Eryeler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde ise, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanında Tesisat, Boru Kaynakçılığı, Sıhhi Tesisat, Isıtma Tesisatı, Doğalgaz Bina İçi Tesisatı, Gaz Yakıcı Cihazlar derslerinin videoları Sinan ÜÇÜNCÜ ve Emre ŞAL tarafından hazırlanmaktadır. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU ve Şube Müdürümüz Ayfer ORAL AYDIN ile birlikte öğretmelerimizi çekim yapılan stüdyolarda ziyaret etti. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür eden Müdürümüz, başarı ve kolaylıklar diledi.

OMEM

Hakkında: GÖKHAN BEŞİKCİOĞLU

SİTE SAHİBİ

Kontrol Ediliyor

TÜRKİYE-GÜRCİSTAN DOSTLUĞU ÜNYE’DE TAÇLANDI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Gürcistan Parlamentosu üyeleriyle Ünye’de buluştu. Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Nikoloz Iashvili’nin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir