Vali Sonel, “Kapımız Açık”


Vali Tuncay Sonel, düzenlediği “Halk Günü” toplantılarıyla vatandaşların sorunlarını, şikayetlerini, taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Çarşamba günlerini gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantılarıyla vatandaşlarla buluşmaya ayıran ve onların sorun, şikayet ve taleplerini tek tek dinleyen Vali Sonel bugün de 163 vatandaşın derdine çözüm bularak, dualarını aldı.

Vatandaşların hal ve hatırlarını sorarak onlarla sohbet eden çay ve simit ikramında bulunan, dertlerine derman olmaya çalışan ve ilettikleri başta sağlık, iş, yardım olmak üzere her türlü sorunlarına çözüm bulmaya gayret gösteren Vali Tuncay Sonel, bugün de vatandaşlarımıza devletin şefkatini bir kez daha gösterdi.

“Halk Günü” toplantısında özellikle yaşlı, engeli olan ve çocuklu olan aileleri bekletmeden ilk sırada almaya özen gösteren Vali Sonel, ”Vatandaşlarımıza yardımcı olabilmek, Valiliğimizden mutlu bir şekilde uğurlamak en büyük amacımız. Hayırsever dostlarımızın katkıları ile alışveriş kartlarımızı sizlere ulaştırıyoruz. Devletimiz güçlü. Burada bizlere iletilen tüm sorun, talep ve şikayetleri ilgili kurum müdürü arkadaşlarımızla birlikte titizlikle değerlendiriyoruz. Vatandaşlarımız müsterih olsun” dedi.

“Halk Günü”ne katılan vatandaşlarımız da, samimi ve içten bir şekilde kendileriyle yakından ilgilenen Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ederek, “Allah sizden razı olsun Sayın Valim. Bizlerle yakından ilgileniyorsunuz. Bizi dinliyorsunuz. Sizlere derdimizi rahatlıkla anlatabiliyoruz. Bu, bizler için çok önemli. Derdimize de çare oluyorsunuz. Allah ne muradınız varsa versin” diyerek, duygularını dile getirdiler.

Vali Tuncay Sonel, çocuklarla da yakın ilgilendi.  onlara çeşitli oyuncaklar sürpriz vererek çocukları sevindirdi.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

Ünye Müftüsü Okuş kurbanını TDV’ye bağışladı

Ünye İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu. Müftü Okuş, Türkiye Diyanet Vakfının; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü vekaletle kurban organizasyonuna destek olmak amacıyla kurban vekaletini TDV Ünye Şubesine verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.