VALİ SONEL KORANAVİRÜS DENETİMLERİNDE BULUNDU

Vali Tuncay Sonel, Altınordu Süleyman Felek ve Sırrıpaşa Caddelerinde Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirleri yerinde denetledi.

 Beraberinde, Vali Yardımcısı Bayram Gale, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan ile birlikte Süleyman Felek ve Sırrıpaşa Caddelerini gezen Vali Tuncay Sonel, maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaları konusunda vatandaşlarımızı ve esnaflarımıza uyarılarda bulundu. 

Denetimlerle ilgili basın mensuplarına bir değerlendirmede bulunan Vali Tuncay Sonel, “Devletimizin ve vatandaşlarımızın işbirliği ile inşallah bu Covid-19 illetini aşacağız. Sizlerin aracılığıyla bizleri dinleyen vatandaşlarımıza birkaç kelime söylemek istiyorum. Lütfen cenazelere gitmesinler. Fatiha’yı uzaktan okusunlar, rabbim kabul eder. Nişan, düğün, ev gezmeleri yapmasınlar, akşamları özellikle toplu hallerde bulunmasınlar. Maskelerimizi düzgün takalım, mesafe kurallarına uyalım, temizliğe dikkat edelim. Çünkü, sağlık çalışanlarımız, emniyetimiz, jandarmamız, belediyelerimiz, kaymakamlarımız, devletimizin bütün birimleriyle Covid-19 illetine karşı Sağlık Bakanlığımızca alınan kararlara uymak için çaba sarf ediyoruz. Lütfen ama lütfen, bu Covid-19 illetine karşı dikkat edelim. İnşallah bu Covid-19 illetini devletimiz, milletimizin işbirliği ile yeneceğiz” diye konuştu.

Hakkında: Cesur İlkeli

BLOG YAZARI

Kontrol Ediliyor

SAKİN ŞEHRE TURİZM DOPİNGİ

SAKİN ŞEHRE TURİZM DOPİNGİ HOYNAT ADASI 2. ETAP PROJESİYLE BÖLGENİN YILDIZI DAHA DA PARLAYACAK Tarihi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir