Vali Sonel, Vatandaşlarımıza Kapımız Açık

Vali Sonel, Vatandaşlarımıza Kapımız Açık

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantıları kapsamında bugün vatandaşlarımızla bir araya geldi.  


Kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorun ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşların hatırlarını sorarak, tek tek dinleyen Vali Sonel, kendisine iletilen her türlü sorun, sorun ve talepleri çözüme kavuşturarak, hayır dualarını aldı.


Son günlerde artış gösteren Covid-19 vakalarına karşı maske takılarak gerçekleştirilen   bugünkü “Halk Günü” toplantısında 226 vatandaşımızı dinleyen Vali Sonel, “Amacımız, vatandaşlarımızın dertlerine, sorunlarına çare bularak, taleplerini yerine getirerek, evlerine mutlu göndermektir” dedi.
Vatandaşlara alışveriş kartı, gıda kolisi, sağlık yardımı gibi her türlü desteğin yapıldığını ve tüm taleplerinin ivedilikle sonuçlandırıldığının altını çizen Vali Sonel, devletin şefkatini bugün bir kez daha göstererek, yöre insanımızın derdine derman oldu.


“Halk Günü”ne aileleri ile birlikte gelen çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Sonel, verdiği çeşitli hediyelerle sevindirerek, çocukların  ihtiyaçlarının giderilmesi talimatını verdi.

Hakkında: semanur

admin

Kontrol Ediliyor

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

TDV Arama Kurtarma Ekibi, Yoroz Kent Ormanı’nda Tatbikat Yaptı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir