1957’den Esnaf ve Sanatkarların Temsilcisine Ziyaret!

Ümit Özkan: “Yönetimde Kadın Eli Olması Ünye’nin Faydasına”

Yönetim Kurulunu oluşturarak Ünye 1957 Spor’u başarılı bir sezona hazırlayan Kulüp Başkanı Osman Karayiğit, Başkan Yardımcısı Aytaç Mutu ile birlikte ilçe genelindeki ziyaretlerini sürdürüyor. Yeşil Beyazlı kulübün hedef ve gelecek planlarının anlatıldığı ziyaretlerden biri de Ünye Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ümit Özkan’a oldu.
Özkan ve Başkan Karayiğit, Ünye 1957’nin isminin Ünye ve bölge ile özdeşleştiği ve bu takımın Ünyelilerin sahip çıkmasıyla değer kazanacağına ilişkin fikir birliği üzerine bir süre sohbet ettiler.
Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ümit Özkan, yeni yönetime başarılı bir futbol sezonu dileyerek yönetim kurulu üyelerine de başarılar dileklerini iletti. Özkan, kulübün 4 kadın üyesinden biri olan Kulüp Başkan Yardımcısı Aytaç Mutu’ya da başarılar dileyerek yönetimde kadın elinin olmasının Ünye’ye fayda sağlayacağına işaret etti.
Özkan, şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da yeni bir heyecan ile Ünye 1957 Spor’un yanında olacaklarını ifade etti.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

SÜPER LİG’E SÜPER BAŞLANGIÇ

ürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeni sezona müthiş başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.