YALIKÖY YENİDEN CANLANIYOR

YALIKÖY YENİDEN CANLANIYOR

BÜYÜKŞEHİR, YALIKÖY’E CANLILIK KATACAK PROJEYE START VERİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesine bağlı Yalıköy Mahallesi’nde hayata geçireceği sahil düzenleme projesi ile mahalleye yeni bir sosyal yaşam alanı kazandırarak cazibesini arttıracak.

Büyükşehir Belediyesi, Ordu’nun zengin potansiyele sahip kıyılarında yaptığı düzenlemeler ile bu alanları halkın rahatça faydalanabileceği sosyal alanlara çeviriyor. Bu kapsamda birçok ilçede çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesinde yeni bir projeye imza atıyor.

YALIKÖY’ÜN YENİ SOSYAL YAŞAM ALANI OLACAK

İlçeye bağlı Yalıköy Mahallesi için proje hazırlayan Büyükşehir Belediyesi, hayata geçireceği sahil düzenlemesi ile mahalleye cazibe katacak. Sahil yolu güzergahında bulunan Yalıköy’de uygulanacak olan proje, mahalleye de canlılık kazandıracak. Hazırlanan ve 1.5 km’lik bir alanda uygulanacak olan projede yaya yolları, oturma bankları, çocuk oyun ve fitness alanlarının yanı sıra yeni aydınlatma sistemleri yer alacak. Proje, alt ve üst yapı çalışmalarının ardından yapılacak olan peyzaj düzenlemesi ile modern bir görünüme kavuşurken Yalıköy sakinleri ve misafirler için önemli bir sosyal yaşam alanı olacak.

İhalesi yapılan Yalıköy Sahil Düzenleme Projesi kısa sürede başlayacak olan çalışmaların tamamlanması ile vatandaşların kullanımına açılacak.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

ÇOCUKLARIN OYUNU KANLI BİTTİ

Çaybaşı’nda meydana gelen olayda kardeşlerin  oyununda kan aktı. Bir çocuk silahtan çıkan mermiyle hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.