YETENEKLİ SPORCU GÖKPUR, MİLLİ TAKIM KAMPINA DAVET EDİLDİ

YETENEKLİ SPORCU GÖKPUR, MİLLİ TAKIM KAMPINA DAVET EDİLDİ

BAŞKAN GÜLER: “GENÇ SPORCUMUZA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının kadrosunda yer alan genç ve yetenekli sporcu Abdülkerim Gökpur, Milli Takım kampına davet edildi. Spor ve sporcuya verdiği desteklerle Ordu’yu sporcu kenti yapmak isteyen Başkan Güler, “Kulübümüz ve ülkemiz adına genç sporcumuza başarılar diliyorum” dedi.

Büyük bir mücadele ile 1. Lig’den Süper Lig’e yükselen Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının oyuncusu Abdülkerim Gökpur, Dünya Şampiyonası için Milli Takım aday kadrosuna davet edildi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından 18 Temmuz-20 Ağustos tarihleri arasında Aksaray’da gerçekleştirilecek olan kampta, Tayland’ın Phuket kentinde yapılacak olan Dünya Şampiyonası için Tekerlekli Sandalye Basketbol U23 Genç Erkekler Milli Takım aday kadrosu belirlenecek.

Hakkında: semanur

Kontrol Ediliyor

BAŞKAN KENAN SELİM ARGAN’DAN BAŞHEKİM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN, Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül TİYALOĞLU, Gençlik Kolları Başkanımız Abdulkadir DEMİR ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ATEŞ’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.